Diskuze

DECODOM vybral za pomoci CVIS Consulting dodavatele ERP systému

Zlín, Topločany, 13.12.2017 - Společnost CVIS Consulting úspěšně dokončila projekt výběru ERP systému a jeho dodavatele pro společnost DECODOM.

Společnost CVIS Consulting úspěšně dokončila projekt výběru ERP systému a jeho dodavatele pro společnost DECODOM. Tento projekt zahrnoval dvouměsíční analýzu, a to včetně podrobného rozboru požadavků na automatizaci a integraci podnikových procesů a návrhů na jejich zlepšení. Tento rozbor a stanovení požadavků zahrnoval plánování a řízení výroby, technologickou přípravu výroby a technicko-hospodářské normy, nákupní, výrobní a prodejní logistiku pro velkoobchod i maloobchod, skladové hospodářství, řízení dopravy, řízení ekonomiky, financí a controlling, řízení personalistiky, zpracování mezd a docházkový systém, řízení kvality, správu majetku a řízení údržby, řízení vztahů se zákazníky a dodavateli. Další fáze projektu zahrnovala podrobnou analýzu předložených smluv pro dodávku ERP systému, jeho implementaci a zajištění servisních služeb, pořízení hardwaru a komponent infrastruktury a zajištění integračních služeb pro aplikace třetích stran. Projekt bude v letech 2018 a 2019 pokračovat odborným dohledem nad implementací tak, aby byl ERP systém předán k užívání do ostrého provozu v prvním čtvrtletí r. 2019.

Společnost DECODOM je třetím největším výrobcem nábytku na Slovensku. Kromě toho se společnost zabývá širokým spektrem doplňkových činností úzce souvisejících s výrobou nábytku. Vzhledem ke konkurenčnímu prostředí a požadavkům trhu se převážně jedná o středně až malosériovou výrobu nábytku s vysokým procentem atypické výroby. Kromě prodeje svých výrobků prostřednictvím obchodních partnerů doma i v zahraničí, vlastní společnost prodejní síť maloobchodních prodejen a své produkty koncovým zákazníkům nabízí i prostřednictvím vlastního e-shopu. DECODOM exportuje své produkty do více jak 20 evropských zemí, především pak do Německa. V současnosti firma zaměstnává přibližně 1 300 pracovníků a patří tak k významným zaměstnavatelům v regionu Topolčan.

Více o společnosti CVIS Consulting najdete na stránkách www.cvisconsulting.cz.


13.12.2017 - Hana Klčová - četlo 5080 čtenářů.

[ Zpět ]


Tento článek ješte není ohodnocen.Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
Verze pro tisk

Jméno
E-mail
Opište kód :    
Text
*)
   
Odkazy - pravý sloupec


 • Odběr novinek
 • Partneři webu:
 •  
 • Aktuální akce CVIS:


 •  
  Informační systémy
  v podnikové praxi
  (2. aktualizované a rozšířené vydání)
   

 • Nejčtenější články:
  1. SystemOnLine.cz:

  2. Přehledy informačních systémů 

   ERP systémy
    

   Plánování a řízení výroby
    

  3. ČSSI
  4. SSSI
  5. VUT v Brně
  6. Systemonline.cz
  7. Výzkum a vývoj v ČR
  8. ICT unie
  9. Cacio
  10. Živě
  11. Lupa
  12. AKA-MONITOR
  13. Jiko Blog
  14. Databázový svět
  15. destinationCRM.com
  16. MyCustomer.com
  17. ZDNet
  18. Nucleus Research
  19. ComputerWeekly.com
  20. IDC
  21. Gartner
  22. Deloitte
  23. Accenture
  24. Capgemini
  25. CIO
  26. Forrester Research
  27. Aberdeen Group
  28. Archiv: